Pytania (FAQ)

1. Czy będzie można samodzielnie dodawać teksty na stronie internetowej?
Tak, po zalogowaniu otwiera się Państwa strona z znacznikami wskazującymi możliwość edycji poszczególnych elementów. Po kliknięciu danego elementu, otwiera się on w specjalnym boksie z możliwością zmiany lub dodania treści.

2. Czy można dodawać banery gif i flash?
System TYPO3 umożliwia wstawienie na stronę wszelkich plików statycznych i flashowych.

3. Czy można tworzyć galerie fotografii?
Na potrzeby użytkownika instalujemy odpowiednią galerię, która jest w pełni edytowalna - umożliwia dodawanie i modyfikację fotografii oraz tworzenie opisów.

4. Jak będzie wyglądała już istniejąca strona internetowa po dodaniu systemu CMS?
W większości przypadków strona po dodaniu systemu TYPO3 nie różni się wizualnie od projektu przed modyfikacją. Oczywiście przed przystąpieniem do prac nad projektem omawiamy z klientem elementy, które będą musiały być zmienione i ustalamy wspólnie optymalne rozwiązanie.

5. Ile kosztuje system TYPO3?
Sam system TYPO3 jest oparty na licencji GNU GPL i jest dostępny bez opłat. Usługa polega na instalacji i dostosowaniu systemu do Państwa potrzeb. Przy projekcie strony od podstaw dochodzi do tego opracowanie graficzne witryny i
elementów dodatkowych - jak elementy flash, hosting, domena itp.

6. Czy można otrzymać fakturę VAT?
Wszystkie rozliczenia są prowadzone tylko i wyłącznie na podstawie faktur VAT.

7. Ile kosztuje projekt strony internetowej?

Wycena za projekt przygotowywana jest indywidualnie dla każdego klienta i zależy od wielkości i stopnia zaawansowana strony.