System CMS TYPO3

TYPO3 to system do zarządzania witrynami internetowymi. Jest bardzo elastyczny, łatwy w obsłudze i rozszerzalny z gotowymi do użycia funkcjami oraz modułami. System TYPO3 oparty na licencji GNU GPL jest w pełni profesjonalnym narzędziem zarządzania treścią, któremu zaufało wiele firm.

Wybierając system, który będzie zarządzał stroną internetową, zastanów się ile firm w przyszłości będzie mogło zająć się Twoją witryną.

Wybierając TYPO3 masz do wyboru wiele firm wdrażających ten system.

Wybierając autorski system CMS jesteś skazany tylko i wyłącznie na firmę, która go wdrożyła, a co z tym idzie - na ceny modyfikacji, których nie jesteś w stanie negocjować, długie terminy realizacji modyfikacji projektu i co najgorsze bardzo duży koszt samego systemu.

Międzynarodowe projekty oparte na TYPO3

System zarządzanie treścią TYPO3 jest obecny na całym świecie, w szczególności w Niemczech, gdzie istnieje największa liczba jego instalacji i programistów biorących udział w jego rozwoju. W Europie system TYPO3 rozpowszechnia się w sposób szczególnie intensywny od 5 lat.

 

 

*Ważna informacja:

Logotypy zaprezentowane na tej stronie są własnością odpowiednich podmiotów. Jeśli któraś z zaprezentowanych powyżej firm jest przeciwna występowaniu na tej stronie, wystarczy że nam to zakomunikuje i zostanie natychmiast usunięta.

 

Przedsiębiorstwa i logotypy zaprezentowane powyżej są publicznie zarejestrowane jako użytkownicy TYPO3 i informacje te zostały zaczerpnięte z TYPO3 Association oraz z oficjalnej strony TYPO3.org. Wyżej wymienione firmy używają TYPO3 we wszystkich lub niektórych swoich aplikacjach internetowych oraz w swoich sieciach extranet bądź intranet.